Chcesz wiedzieć więcej?

Avant Model School – warsztaty dla dziewcząt i przyszłych modelek

Modeling stał się w Polsce popularny. Programy telewizyjne pokazują kulisy pracy modelek, gazety rozpisują się o nowo odkrytych talentach, okładki magazynów zdobią gwiazdy wybiegów. Jak dostać się do tego świata, co trzeba zrobić, aby być i wyglądać jak modelka?

Po raz pierwszy profesjonaliści z branży opowiedzą Tobie na żywo o tym, jak dbać o siebie, aby swoim wyglądem, powabem i szykiem a także profesjonalizmem powalić (nie tylko) agenta modelek. Top modelki nauczą Ciebie jak chodzić po wybiegu, znany dietetyk zdradzi tajemnice skutecznych ćwiczeń oraz diety, którą stosują gwiazdy Hollywood a właścicielka topowej agencji modelek, Avant Models, Malgorzata Leitner zmotywuje Cię, abyś od dzisiaj zmienił swoje nawyki, przyzwyczajenia i odnosił sukces za sukcesem. Podczas warsztatów w profesjonalnym studio fotograficznym nauczysz się pozować a do domu zabierzesz portret wykonany przez zawodowego fotografa.

Avant Model School oferuje kurs w Warszawie, w ramach którego każda uczestniczka otrzyma portret do swojego portfolio wykonany przez profesjonalnego fotografa oraz potkanie z jedną z gwiazd agencji: prowadzącą program Top Model. Zostań Modelką w TVN Joanną Krupą, top modelką Kasią Struss bądź modelką Vitoria’s Secret Zosią Nowak.<br>

W ramach kursu odbywają się następujące zajęcia:
  1. Warsztaty z pozowania
  2. Nauka chodzenia (prowadzone przez modelkę)
  3. Zajęcia z etyki "jak dokonywać mądrych wyborów", zajęcia teoretyczne i praktyczne z agentką Kasi Struss, właścicielką agencji Avant Models Małgorzatą Leitner
  4. Warsztaty z fotografem w profesjonalnym studio zdjęciowym
  5. Zajęcia z zawodowym dietetykiem i trenerem modelek
  6. Podstawy angielskiego dla modelek (Małgorzata Leitner)
  7. Zajęcia z makeup&hair z profesjonalistą.
    Możliwość wykupienia sesji do portfolio z profesjonalnym fotografem w promocyjnej cenie.

Na koniec każdego kursu zrobisz sobie selfie z jedną z gwiazd modelingu: Joanną Krupą, Kasią Struss lub modelką Victoria's Secret, Zo Nowak!

O agencji Avant Models: Avant Models od lat zajmuje się promocją modelek na polskim oraz zagranicznym rynku mody. Pod swoją opieką ma takie sławy jak Zosia Nowak, Kasia Struss czy Joanna Krupa. Jako renomowana agencja, Avant Models zapewnia swoim podopiecznym możliwość rozwijania kariery na światowych wybiegach i we współpracy z najlepszymi fotografami w branży. Właścicielką agencji jest Małgorzata Leitner, na co dzień będąca w ścisłej współpracy z jurorkami "Top Model" - Joanną Krupą i Kasią Sokołowską.

Chcesz się dowiedzieć więcej o kursie?

Zostaw swój mail. Wyślemy Ci info jak już będziemy znać wszystkie szczegóły!

TOP