SZUKAMY NOWEJ POLSKIEJ TOP MODELKI

CASTING 2016

PODPISZ KONTRAKT Z AVANT MODELS

#AVANTBABES
ZOSTAŃ JEDNĄ Z NAS!

ZGŁOŚ SIĘ ONLINE

TO JEST TYLKO KILKA Z NASZYCH DZIEWCZYN
WSZYSTKIE ZACZYNAŁY Z NAMI OD ZERA

DOŁĄCZ DO NAS

SUKCES W ZASIĘGU RĘKI

BOISZ SIĘ PIERWSZYCH KROKÓW NA WYBIEGU?

ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY MODELEK!

CHCESZ ZAPOZOWAĆ U FOTOGRAFA?

Masz powyżej 173 cm wzrostu i 14-26 lat? Może właśnie Ciebie szukamy!

PRZYJDŹ NA JEDEN Z OTWARTYCH CASTINGÓW

CO ROBIMY I KIM JESTEŚMY?

Avant Models - oficjalny partner programu TOP MODEL oraz jedna z największych w Polsce agencji modelek, do której należy m.in. Kasia Struss, poszukuje nowych kandydatek na top modelki. Jeśli marzysz o karierze w tej branży, zgłoś się koniecznie!

Agencję Avant Models w 2005 roku założyła Małgorzata Leitner. Już na samym początku działalności pod jej skrzydła trafiła młodziutka uczennica liceum, Katarzyna Strusińska. Leitner od razu wiedziała, że nieznana wówczas dziewczyna ma ogromny potencjał. Dlatego wspólnie podjęły decyzję, żeby poczekać aż Kasia zda maturę i będzie gotowa w pełni poświęcić się modellingowi. Gdy tylko przyszła top modelka zdała ostatnie egzaminy, razem ze swoją menedżerką pojechała do Paryża. Na sukces nie trzeba było długo czekać - już we wrześniu tego samego roku, podczas paryskiego tygodnia mody, Kasia Struss zadebiutowała, chodząc m.in. w pokazach Miu Miu i Louis Vuitton.

Od tego czasu pochodząca z Ciechanowa Struss wciąż utrzymuje się w czołówce najlepszych modelek na świecie (obecnie numer 34. według rankingu models.com). Avant Models natomiast, promując modelki na rodzimym i zagranicznym rynku, ugruntowała sobie pozycję jednej z najlepszych polskich agencji. Zajmując się jedynie wyselekcjonowaną grupą najlepszych modelek, agencja gwarantuje swoim podopiecznym sukces na światowych wybiegach, jak również możliwość pracy z najlepszymi fotografami dla czołowych magazynów. Praca jedynie z niewielkim gronem dziewczyn to dla Małgorzaty Leitner również gwarancja tego, że każdej modelce jest w stanie poświęcić niezbędny jej czas. Indywidualne podejście do każdej podopiecznej to zresztą jedna z charakterystycznych cech Avant Models.

Już od tej jesieni Avant Models organizuje serię castingów w całej Polsce, podczas których szukać będzie kolejnej gwiazdy modelingu. Niewątpliwą zachętą dla uczestniczek będzie też to, że partnerem akcji jest firma Esotiq, z którą współpracuje m.in. Joanna Krupa. Oprócz kontraktu z agencją i możliwości rozpoczęcia kariery modelki, dziewczyna, która wygra casting, ma szansę wystąpić w reklamie marki.

  • Jeśli masz 14-26 lat
  • I minimum 175 cm wzrostu

...nie wahaj się i przyjdź na nasz casting! Spróbuj zrealizować swoje marzenie o byciu modelką!

Zapisać się można klikając tutaj i wypełniając formularz zgłoszeniowy.


ZOBACZ NAJNOWSZE OKŁADKI

Anna Jagodzińska

Anna Jagodzińska

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Ismina

Ismina

Alicja R

Alicja R

Anna Jagodzińska

Anna Jagodzińska

Kasia Struss

Kasia Struss

Sasha Luss

Sasha Luss

Marlena Szoka

Marlena Szoka

Zosia Nowak

Zosia Nowak

Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz

Kasia

Kasia

Jeśli nie możesz przyjść na jeden z naszych castingów, to wypełnij formularz zgłoszeniowy online i się do Ciebie odezwiemy!

Kasia StrussModelka Avant Models
To naprawdę świetna agencja! Jestem z nimi od samego początku. Uważam, że Avant to ścisła czołówka polskich agencji. Potrafili zająć się mną, gdy byłam nową twarzą i dziś również wiedzą, jak skutecznie kierować moją karierą. Z moja agentką mam kontakt non stop, zawsze mogę liczyć na jej pomoc, bez względu na to, czy jestem w Polsce, czy za granicą.
Zosia NowakModelka Avant Models
Zaczęłam marzyć o karierze modelki, kiedy miałam 14 lat, czyli stosunkowo wcześnie. Wtedy problemem była szkoła. Rodzice nie chcieli, bym wówczas trafiła do modelingu. Minęło kilka lat. Skończyłam liceum, zdałam bardzo dobrze maturę i dostałam się na romanistykę. Gdy już pogodziłam się z tym, że nie będę modelką, odezwała się do mnie na Facebooku dziewczyna z Gniezna, Ola. Kojarzyła mnie z kościoła. Napisała, że jestem przepiękną dziewczyną i że mam potencjał, by zostać modelką. Wydawało mi się wtedy, że jest na to już trochę za późno i że straciłam odpowiednią figurę. Ola wysłała jednak moje zdjęcia do Avant Models i wkrótce potem podpisałam z tą agencją umowę.
Małgorzata LeitnerWłaścicielka Avant Models
Kiedy dziewczyna jest bardzo młoda i zdobywa swój pierwszy zagraniczny kontrakt, nie chcę, żeby wyjeżdżała zupełnie sama. Wolę być z modelką chociaż przez kilka dni. Mam wtedy pewność, że na miejscu wszystko jest w porządku. Wydaje mi się też, że takie wsparcie na początku kariery niezwykle procentuje i pomaga dziewczynom zdobyć większą pewność siebie i odwagę, co w tym zawodzeni jest kluczowe

Jak działamyw 3 prostych krokach

Proces jest bardzo prosty. Najpierw musisz podjąć decyzję, że chcesz to zrobić. Później albo przychodzisz na jeden z otwartych castingów, albo zgłaszasz się online. My zajmujemy się resztą! Wystarczy więc tylko się odważyć...

Zgłoś się online +

1. Najpierw podejmij decyzję

To najtrudniejsze: zrobić pierwszy krok. Jak już podejmiesz decyzję, to później już dużo łatwiej. Zdecyduj się więc na bycie modelką. I daj nam o tym znać.

2. Casting lub zgłoszenie online

Przyjdź na jeden z castingów albo zgłoś się online. Sprawdzimy czy możemy Cię dołączyć do naszych innych modelek, które już robią kariery.

3. Kariera (top) modelki!

My się zajmujemy całą resztą. Wszystkie nasze dziewczyny zaczynały od zera, więc bardzo dobrze wiemy jak to robić! Więc jak, wchodzisz w to?

TOP