Szukamy nowej top modelki! Casting KONIN 8 marca 2014 r.

Jeśli marzysz o światowych wybiegach mody i pracy z najlepszymi fotografami, finansowej niezaleznosci i chcesz osiagnąć sukces przez duże "S": Przyjdź i daj się odkryć! Zgłoś się na bezpłatny casting już 8 marca 2014r. do Centrum Handlowego FERIO w Koninie. Avant Models zaprasza!

W ciągu ostatnich tygodni Avant Models zorganizowało serię castingów, w czasie których poszukiwana była nowa gwiazda modelingu. Mamy przyjemność zaprosić wszystkie zainteresowane dziewczyny na przedostatni w tym roku casting z tego cyklu, który odbędzie się w Koninie w sobotę 8 marca. Casting będzie miał miejsce w konińskim Centrum Handlowym FERIO.

Udział w castingu daje nie tylko szansę na start w branży modelingowej, ale także zdobycie pierwszych kontaktów i doświadczenia. Co więcej, tym razem uczestniczki castingu będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się z szefową agencji Małgorzatą Leitner oraz prowadzącą Top Model Joanną Krupą! Słynna prezenterka gości w Koninie na specjalne zaproszenie swojej agencji, Avant Models.

Jakie warunki trzeba spełniać?

- wiek: ponad 14 lat
- wzrost: minimum 174 cm

Miejsce: Konin, CH FERIO
Czas: 8 marca 2014, godz. 14:00-16:00

O Avant Models:

Avant Models od lat zajmuje się promocją modelek na polskim oraz zagranicznym rynku mody. Pod swoją opieką ma takie sławy jak Kasia Struss, pochodząca z Gniezna Zosia Nowak czy Joanna Krupa. Jako renomowana agencja, Avant Models zapewnia swoim podopiecznym możliwość rozwijania kariery na światowych wybiegach i we współpracy z najlepszymi fotografami w branży. Właścicielką agencji jest Małgorzata Leitner, na co dzień będąca w ścisłej współpracy z jurorkami "Top Model" - Joanną Krupą i Kasią Sokołowską.

Nie możesz przyjść na casting?

Zgłoś się online i zostaw swoje dane. Odezwiemy się do Ciebie!

TOP