Jak przygotować się do castingu

Pewnie wielokrotnie słyszałaś o tym jak ważne jest pierwsze wrażenie. To znana zasada, która obowiązuje również w świecie mody. Dlatego tez ważne jest, żebyś odpowiednio przygotowała się do swojego pierwszego spotkania z agencją. My podpowiemy Ci jak!

Przychodząc na casting w jednym z miast, najważniejsze jest, abyś odpowiednio mogła pokazać swoją sylwetkę. Dlatego też najlepiej w takim przypadku sprawdzi się obcisły strój, podkreślający Twoją figurę. Najodpowiedniejszym wyborem są czarne legginsy (lub też dopasowane jeansy) oraz czarny top. Sylwetkę wysmuklą oraz nadadzą jej odpowiedni wygląd wysokie, czarne szpilki.

Kiedy przychodzisz na casting, chcemy zobaczyć Twoją naturalną urodę. Możesz ją oczywiście delikatnie podkreślic tuszem do rzęs czy odrobiną różu na policzkach, ale bardzo istotne jest, żeby Twoja twarz wyglądała świeżo i nie była obciążona makijażem. Ta sama zasada dotyczy włosów. Tutaj też postaw na naturalnośc! Przyjdź w rozpuszczonych włosach, ale pamiętaj o przygotowaniu gumki do włosów. W czasie castingu wykonamy Ci zdjęcia również ze związanymi włosami, żeby lepiej móc zobaczyć Twoje rysy twarzy.

Wybierając się na casting nie zapomnij o najważniejszym: zapomnij o stresie i wyśpij się dzień wcześniej. To zapewni skórze promienny wygląd, a Tobie na pewno doda energii. Teraz ostatnie, o czym powinnaś pamietac to uśmiech i pozytywne nastawienie! Bo casting do agencji Avant Models to Twoja szansa na prawdziwa przygodę i wymarzoną pracę!

Jeśli jest jeszcze coś, o co chciałabyś nas dopytać lub wyjaśnić, prosimy o kontakt:
scouting@avantmodels.pl

Do zobaczenia na castingu!

TOP